Philips TV Remote

Philips TV Kontrol Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 11 MB
  • Version 2.46
  • Dil İngilizce
  • Firma TP Vision
Philips TV Remote uygulaması ile Philips marka televizyonunuzu iPhone cihazlarınız üzerinden kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Philips TV Remote uygulaması ile Philips marka televizyonunuzu iPhone cihazlarınız üzerinden kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olarak sahip olabileceğiniz uygulama 2014 ve sonra üzerilen Philips akıllı televizyonlar ile son derece uyumlu bir şekilde çalışmaktadır.

Kumanda aramaktan sıkıldıysanız veya çalışmayan bir kumandaya sahipseniz Philips TV Remote uygulaması tam size göre. iOS işletim sistemine sahip iPhone cihazınıza yükleyerek kolayca Philips marka televizyonlarınızı yönetebilirsiniz. Bir kumanda ile yapacak olduğunuz tüm işlemleri yapmanıza imkan tanıyan Philips TV Remote ile kanal değiştirmeden ses ayarlarına kadar en temel işlevleri sadece bir dokunuşla yapabilirsiniz.

Yayın akışına ulaşabilmenin yanı sıra uygulama, Akıllı telefon ve tabletleriniz ile çekmiş olduğunuz fotoğraflarınızı Philips marka akıllı televizyonlarınız üzerinde tam ekran olarak görüntülemenizi sağlıyor.

Uygulamayı kullanabilmeniz için telefonunuzun ve akıllı televizyonunuzun aynı ağa bağlı bulunması gerekiyor.

Philips TV Remote indir
DİĞER SÜRÜMLER